Produktai

SIMA STAR – 16

Armatūros balnakilpės yra labiausiai paplitusios ir pasikartojančios formos, naudojamos armatūros konstrukcijoms statybose, todėl jų gamybai investuojamas darbas ir laikas yra didesnis nei bet kuriam kitam armatūros darbui.

STAR balnakilpės lenktuvas yra labai maža investicija, palyginti su dideliu našumu, todėl dėl savo pritaikymo jis yra puikus partneris armatūros gamintojams / dirbtuvėms, jų serijinei balnakildžių gamybai ir armatūros darbams objektuose.

Jis taip pat puikiai tinka statybininkų prekybininkams ar techninės įrangos parduotuvėms, teikiančioms armatūros strypų tiekimo paslaugas.

Lenkimo geba iki 16 mm (5/8″ – #5) STAR 16 ir 20 mm (7/8″ – #7) STAR 20. Abu modeliai vienu metu gali sulenkti kelis balnakėlius su tos pačios formos ir lenkimo kokybe. .

Abu modeliai yra vienfazių 230 V ir trifazių 230 V / 400 V variklių, kad palengvintų armatūros darbus bet kurioje vietoje.

Naujasis STAR 20 turi 360° besisukančią lenkimo plokštę, kad būtų galima dirbti pagal laikrodžio rodyklę ir prieš laikrodžio rodyklę, kad būtų padidintas veikimo lankstumas. Taip pat tiekiamas su laikikliais armatūros strypams laikyti ir palengvinti armatūros tiekimą.

 

Greitis ir universalumas.

STAR 16 ir STAR-20 gali pagaminti ne tik standartinius balnakilpus, bet ir praktiškai bet kokią armatūros strypo formą, kuri paprastai naudojama armatūros konstrukcijoms, pavyzdžiui: kabliams, separatoriams, tvirtinimo įtaisams, armatūros kojelėms, alkūnėms, sutvirtinimams ir kt.
Galiu vienu metu sulenkti keletą armatūros strypų, priklausomai nuo armatūros dydžio ir stiprumo (klasės).
Lengvas ir paprastas valdymas: tam nereikia aukštos kvalifikacijos operatorių.
Standartinėje komplektacijoje tiekiami visi reikalingi kaiščiai, ritinėliai ir įtvarai, taip pat reguliuojama stabdymo liniuotė.
Kaiščiai ir ritinėliai gali būti pritaikyti pagal pageidavimą, kad atitiktų mūsų klientų poreikius.
Valdymo pultas suprojektuotas ir pagamintas pagal CE reglamentus.

Papildoma informacija

Produkto kodas: STAR – 16 Kategorijos: ,

Aprašymas

STAR – 16

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.