Produktai

SIMA CEL- 42 P

SIMA CEL žirklės CEL 42 P tapo etalonu armatūros strypo pjovimo rinkoje: keturių modelių asortimentas, pasižymintis didžiausiu našumu sunkiems pjovimo darbams.

Patikimas, tvirtas ir patvarus. Itin atsparus dėl apdirbtos ketaus monobloko važiuoklės. Puikus našumas atliekant intensyvius armatūros darbus, galintis dirbti daugiau nei 8 valandas per dieną statybvietėse arba armatūros dirbtuvėse.

Specialiai rekomenduojama nuomojamiems autoparkams dėl didelio pelningumo, mažų eksploatacinių išlaidų ir ilgaamžiškumo, leidžiančio išsinuomoti ilgalaikę.

Visuose CEL žirklių modeliuose yra įrengtos privalomos saugos sistemos ir įtaisai, atitinkantys visas tarptautines saugos taisykles:

Mechaniniai saugos įtaisai: skydas dengia pjovimo žandikaulį ir peilius. Jis apsaugo nuo atsitiktinio valdymo, nes užrakina valdymą kojomis ir rankomis.
Elektriniai saugos įtaisai: avarinis stabdymas ir žemos įtampos išjungimo įtaisas neleidžia mašinai perkrauti nutrūkus tiekimui. 60 Hz variklių versijose yra magneto-terminio pertraukiklio jungiklis, kuris sustabdo variklio veikimą esant nestabiliam tiekimui.
Keičiami 4 paviršiai ilgaamžiai pjovimo peiliai, stačiakampio formos ir pagaminti iš chromuoto plieno.
Didesnė traukos jėga ir sklandus važiavimas dėl alyva padengtų trapecinių ir sraigtinių pavarų, užtikrinančių puikų našumą sunkiems naudotojams ir sumažinant techninės priežiūros poreikį.

Papildoma informacija

Produkto kodas: CEL- 42 P Kategorijos: ,

Aprašymas

CEL- 42 P

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.